tel.: +48 695 711 164
e-mail: info@pollabo.pl
Laboratorium gemmologiczne
facebook Google+ Linkedin Linkedin
Sprawdź certyfikat:

banner gemmologiczny

Dostarcz swój KAMIEŃ SZLACHETNY

Odesłanie ubezpieczonym kurierem TWOJEJ WŁASNOŚCI

U Nas Twój KAMIEŃ SZLACHETNY i BIŻUTERIA są UBEZPIECZONE ( na Nasz koszt)

Wykonamy serię Badań Laboratoryjnych , najbardziej zaawansowaną technicznie aparaturą analityczną

Wystawimy światowej klasy CERTIFIKAT / RAPORT

linia

CENNIK

Certyfikacja diamentu, brylantu

Nasza firma specjalizuje się w wystawianiu certyfikatów jakości dla diamentów i brylantów. Mając nasz CERTYFIKAT diamentu osoba biegła w handlu tym kruszcem, czyli popularnie zwany ,,diamantaire" będzie w stanie w prosty i rzetelny sposób dokonać analizy wartości danego kamienia szlachetnego.

 

Certyfikat diamentu

Kiedy zatem powinniśmy się postarać aby nasz diament miał certyfikat? Otóż każdy większy diament powinien takowy certyfikat posiadać. Przyjmuje się, że do certyfikacji mają trafić diamenty powyżej pół karata. Posiadanie owego certyfikatu daje gwarancję jakości oraz autentyczności danego diamentu.


Certyfikat brylantu

Część z Państwa może zadawać sobie jednak pytanie - czy certyfikat jest mi rzeczywiście potrzebny? Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca. Potwierdzenie autentyczności brylantu i jego parametrów jest niezwykle istotne podczas odsprzedaży. Bez certyfikatu możemy spotkać się z odmową przyjęcia naszego brylantu. Dodatkowo certyfikat jest bardzo przydatny podczas wyceny - znając parametry brylantu i czynniki rynkowe można bardzo dokładnie określić jego wartość. Na sam koniec jeżeli zamierzamy ubezpieczyć nasz cenny kamień to musimy mieć na uwadze, że firmy ubezpieczeniowe mogą nam odmówić tego rodzaju usługi jeżeli nie posiadamy certyfikatu autentyczności.


Poprzez wpisanie na naszej stronie internetowej numeru certyfikatu w prawym górnym rogu, Państwa oczom ukarzą się szczegółowe informacje o danym kamieniu. Jest to właśnie nic innego jak certyfikat brylantu. Należy mieć na uwadze, że każdy oryginalny certyfikat musi pojawić się w wynikach wyszukiwarki certyfikatów na stronie internetowej. W przeciwnym wypadku certyfikat jest zwyczajnie fałszywy.

Poniżej prezentujemy cennik usługi ( wszystkie podane ceny są cenami netto )

 

masa do 0,69 karata 120 zł / kamień 

masa od 0,70 do 0,99 karata 160 zł/ kamień

masa od 1 karata do 1.49 karata 250 zł/ kamień

masa od 1.5 karata cenna do uzgodnienia po analizie wyrobu

 

 niebieska linia