tel.: +48 695 711 164
e-mail: info@pollabo.pl
Laboratorium gemmologiczne
facebook Google+ Linkedin Linkedin
Sprawdź certyfikat:

banner gemmologiczny

Dostarcz swój KAMIEŃ SZLACHETNY

Odesłanie ubezpieczonym kurierem TWOJEJ WŁASNOŚCI

U Nas Twój KAMIEŃ SZLACHETNY i BIŻUTERIA są UBEZPIECZONE ( na Nasz koszt)

Wykonamy serię Badań Laboratoryjnych , najbardziej zaawansowaną technicznie aparaturą analityczną

Wystawimy światowej klasy CERTIFIKAT / RAPORT

linia

SEAL: Czy NASZE Certyfikaty będą traktowane poważnie ?

Nasze CERTYFIKATY/Raporty  wystawiamy również  w języku ANGIELSKIM który jest międzynarodowym językiem w obrocie Diamentami . Każdy  duży gracz w branży zna  angielskie odpowiedniki  oraz ogólnie uznawane  międzynarodowe skróty  bądź określenia .  Identycznie jest  w branży  Laboratoriów Gemmologicznych  posługujemy się międzynarodowymi określeniami .
Aby wzbudzić zaufanie na arenie Międzynarodowej  w OFERCIE na SPECJALNE zamówienie  zamieszczamy   schemat i wyniki  badań na danym  kamieniu które wykonaliśmy  aby  wystawić  diagnozę  , na tej podstawie każde Laboratorium i każdy będący w obrocie diamentami  będzie pewny z czym ma do czynienia  i nie będzie kwestionował wiarygodności . 

Na uznanie chcemy zapracować wydając profesjonalne Raporty Laboratoryjne / Certyfikaty .
Jesteśmy stosunkowo nowym laboratorium, ale nie mamy się czego wstydzić, pracują u nas specjaliści z długoletnim doświadczeniem . Posiadamy najnowszą aparaturę  światowej klasy  -  zaprogramowaną/ zmodyfikowaną   do celów Gemmologicznych. Mamy dostęp do specjalnych baz danych  dotyczących kamieni  szlachetnych. Współpracujemy z naukowcami  którzy  aktywnie uczestniczą w wykrywaniu manipulacji i syntez . Poznając dokładnie NASZE  Raporty   oraz pracę jaką wykonujemy nad kamieniami szlachetnymi -   kupujący i sprzedający będą mogli spać spokojnie a inni z Naszej branży  to potwierdzą .  


niebieska linia