tel.: +48 695 711 164
e-mail: info@pollabo.pl
Laboratorium gemmologiczne
facebook Google+ Linkedin Linkedin
Sprawdź certyfikat:

banner gemmologiczny

Dostarcz swój KAMIEŃ SZLACHETNY

Odesłanie ubezpieczonym kurierem TWOJEJ WŁASNOŚCI

U Nas Twój KAMIEŃ SZLACHETNY i BIŻUTERIA są UBEZPIECZONE ( na Nasz koszt)

Wykonamy serię Badań Laboratoryjnych , najbardziej zaawansowaną technicznie aparaturą analityczną

Wystawimy światowej klasy CERTIFIKAT / RAPORT

linia

GRAWER INSKRYPCJA

TWORZYMY DIAMENTY PERSONALIZOWANE  oraz DEDYKOWANE 

 

Posiadamy system automatycznego oznaczania diamentów i kamieni szlachetnych tzw laserowy grawer na kamieniu . System ten pozwala na wpisanie cyfr, liter, znaków towarowych i logo na rondyście  diamentu, co z kolei  pozwala łatwo zidentyfikować diament. Każdy diament/brylant ocertyfikowany w światowej klasy Laboratorium posiada taką  inskrypcje ( tj.numer certyfikatu i logo laboratorium które go wydało ) plus opakowanie bezpieczeństwa  tzw.SEAL  który także zapewniamy .


MOŻEMY WYKONAĆ  LASEROWO DOWOLNY NAPIS oraz LOGO   firmy bądź ZNAK widoczny pod lupą  bądź w mikroskopie.

Napis jest widoczny pod 10-krotnym powiększeniem. Proces ten nie wpływa na jakość kamienia i jest trwały, pod warunkiem, że diament nie zostanie przeszlifowany. Salony jubilerskie , firmy jubilerskie oraz prywatni klienci  mogą dzięki Naszej usłudze stworzyć diamenty własnej marki, wyróżniające ich kamienie na tle konkurencji. Napisy można wykonywać w dowolnym celu, począwszy od napisów firmowych, ubezpieczenia, rzetelnej certyfikacji aż po prywatne logo i osobiste dedykacje.


System który posiadamy używany jest w innych Laboratoriach  (GIA, IGI, AGS, GCAL, GRS, IGL, CGL,HRD  i wielu innych) oraz w sklepach z biżuterią, które chcą ulepszyć swoje certyfikaty autentyczności. niebieska linia